2021 m. balandžio 4-11 dienomis Kauno tautinės kultūros centras dovanoja kauniečiams bei miesto svečiams išskirtinę progą sudalyvauti nemokamame orientaciniame žaidime visai šeimai ,,Vaikų Velykėlės Kaune“. Žaidimo metu atrasite netikėtų miesto ženklų, sužinosite apie Velykų papročius, atskleisite margučių raštus, pasisemsite daugybę gerų emocijų bei geriau pažinsite Kauną, o svarbiausia - gerai praleisite laiką su šeima!

Varžybų eiga:

Rekomenduojame susiburti į komandas.

Po prisijungimo mobiliojo telefono pagalba komandos bendraus su virtualia asmenybe, kuri lydės žaidėjus viso žaidimo metu.

Žaidėjai galės pradėti savo nuotykį atvykę į starto vietą jiems pageidautinu laiku bei prisijungę prie internetinio puslapio mobiliuoju telefonu su specialiu kodu, kurį prieš žaidimą gaus į jų nurodytą elektroninį paštą.

• Žaidimo datos – 2021 m. balandžio 4-11 d. (sekmadienis-sekmadienis)

• Žaidimo startas – Kauno pilies prieigos, Pilies g. 17, Kaunas 44275

• Laikas – startuoti galite Jums patogiu laiku

• Žaidimo trukmė – žaisti galite tiek laiko, kiek tik norite. Su vienu prisijungimu galite dalyvauti vieną kartą. Žaidimas sudarytas iš 12 užduočių, maršrutas iki 3 km.

• Judėjimas – pėsčiomis

• Kaina – NEMOKAMA

Primename, kad laikantis karantino sąlygų, žaidime gali dalyvauti pavieniai asmenys, šeima arba dviejų namų ūkio nariai.

Pirmyn į įtraukiantį Velykų žaidimą!

*Nepamirškite pilnai pakrauti mobilųjį telefoną ir pasirūpinti veikiančiu internetu.

Daugiausiai balų surinkusieji žaidėjai bus apdovanoti atminimo suvenyrais. Su laimėtojais susisieksime registracijoje nurodytu el. p. ir nurodysime suvenyrų atsiėmimo laiką ir vietą.

Prisijunkite prie žaidimo (užsiregistravusiems): http://velykeles-kaune.4t.lt/

arba

užsiregistruokite: